Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS


 2.KLM B                      Dr. A

               
Spartak Přerov  Hlubina A
       7:1 14.4. sobota 13:00
 Vácha Petr 545 1:0 528 Basta Petr 
 Macháček Zdeněk 572 1:0 538 Brablec Petr 
 Divila Jiří 594 1:0 581 Hejtmánek Michal 

       

 Pleban Jakub 564 1:0 544 Marek Martin 
 Kanda Milan 590 1:0 574 Rechtoris Tomáš 
 Pavelka Petr 543 0:1 553 Žáček Přemysl 
    3 408 +90- 3 318    

 Konec ročníku 2017-2018.

                                              Umístění po 22.kole: 10.místo.

                                                                       Rozlosování jaro 2018     ZDE                                       

                                                                                      

                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 
 

 

MS Krajský přebor       Dr. B

               
Kuž.Horní Benešov Hlubina C
      7:1 15.4. neděle 9:00
 Schiedek David 437 1:0 381 Rábl Václav 
 Martiník Jaroslav 437 1:0 406 Krompolc Pavel 
 Kotrla Vlastimil 458 1:0 415 Hájek Josef 
 Procházka Miroslav 425 0:1 455 Chodura Petr 
 Weiss Martin 439 1:0 395 Grüner Roman 
 Koraba Martin 447 1:0 441 Marek Pavel 
    2 643 +150- 2 493      

 Konec ročníku 2017-2018.        

                                              Umístění po 22.kole: 4.místo.  

                                                                                                                                  Rozlosování jaro  2018---> ZDE             

__________________________________________________________________________________________

Okresní přebor Ostrava:     Dr. C

               
Hlubina C Michálkovice B
  dohrávka   6:2 10.4. úterý 15:00
 Schmidt Jaromír 327 0:1 406 Jurášek Josef 
 Gužík Martin 396 0:1 405 Ščerba Jan 
 Navalaný Josef 436 1:0 357 Jurášek Petr 
 Kudela Karel 401 1:0 344  Kašková Radomíra 
 Riezner Rudolf 396 1:0 370 Borák Michal 
 Černá Michaela 408 1:0 367 Výkruta Valentýn 
    2 364 +115- 2 249    

 Konec soutěže.                                                                                                             Umístění po 18.kole:10.místo. 

                                                                                                                               Rozlosování jaro 2018--->   ZDE                 

                                                                                                        

 

 

 

 

    

 Okresní přebor Ostrava:     Dr. D

               
Bohumín E Hlubina D
  dohrávka   6:2 4.4. středa v 16:00
 Zahradník David 368 0:1 396 Pšenica Libor 
 Modlitba Lukáš 461 1:0 336 Neuverth Oldřich 
 Richter Lubomír 397 1:0 375 Vlčková Hana 
 Ševčík Martin 412 1:0 344 Bagi Koloman 
 Ševčíková Mirosl. 397 0:1 409 Oliva František 
 Rojová Andrea 401 1:0 386 Kecskés jaroslav 
    2 436 +90- 2 246        

 Konec soutěže.                                                                                                              Umístění po 18.kole:5.místo. 

 

                                                                         Rozlosování jaro 2018---> ZDE                                                       

 
< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xmlml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace pr

 efix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< l:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix                                                  Okresní přebor Ostrava:     Dr. E                                    

               
 Hlubina E SKK D
  dohrávka   2:6 18.4. středa 15:00
 Kysučan Radovan 391 1:0 387 Kubina Pavel 
 Rybář Pavel 373 0:1 412 Klimša Bohumil 
 Jančar Lubomír 392 0:1 405 Čapek Jaroslav 
 Herák Daniel 399 0:1 404 Koloděj Jiří 
 Rybářová Veronika 384 0:1 411 Koloděj Miroslav 
 Klekner Jaroslav 447 1:0 371 Kolodějová Božena 
    2 386 -4+ 2 390    

 Konec soutěže.                                                                                                            Umístění po 18.kole:8.místo.                                                                            

                                                                       Rozlosování jaro 2018---> ZDE                            

  
                                                         
 
 
                                                                                                                                                         
                                        
 
                                                                                                                                             

 

TOPlist
Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek