Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS


 2.KLM B                      Dr. A

               
Hlubina A  HKK Olomouc
       6:2 1.12. sobota 15:30
 Žáček Přemysl 543 0:1 539 Albrecht Michal 
 Basta Petr 495 1:0 477 Sobota Břetislav 
 Brablec Petr 490 0:1 551 Bartoš Kamil 

       

 Marek Pavel 537 1:0 472 Krajzinger Matouš 
 Linhart Josef 554 1:0 487 Baslar Jiří 
 Zatyko Michal 509 1:0 492 Sekanina Milan 
    3 128 +110- 3 018    

 Konec podzimní části soutěže.

                                              Umístění po 11.kole: 11.místo.

                                                                         Rozlosování 2018/2019 ZDE                                                      

                                                                                      

                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 
 

 

MS Krajský přebor       Dr. B

               
Hlubina B Lipník nad B.
      5:3 1.12. sobota 9:00
 Rechtoris Tomáš 423 0:1 455 Hendrych Josef
 Hájek Josef 398 0:1 408 Štětka Richard 
 Grüner Roman 415 1:0 376 Kolářová Vlastimila 
 Krompolc Pavel 377 0:1 404 Hradilova Eva 
 Žídek Jan 432 1:0 375 Sekanina Martin 
 Rábl Václav 443 1:0 416 Hendrych Petr 
    2 488 +54- 2 434      

Konec podzimní části soutěže.        

                                               Umístění po 11.kole: 2.místo.  

                                                                                                                                   Rozlosování 2018/2019  ZDE        

__________________________________________________________________________________________

Okresní přebor Ostrava:     Dr. C

               
Bohumín D Hlubina C
      7:1 5.12. středa v 16:00
 Pacut Vlastimil 380 0:1 402 Gužík Martin 
 Záškolný Vojtěch 410 1:0 349 Černá Michaela 
 Franek Zdeněk 414 1:0 369 Navalaný Josef 
 Záškolná Hana 433 1:0 360 Kudela Karel 
 Kohutek Ondřej 376 1:0 365 Břeska Jiří 
 Kohutková Markéta 388 1:0 379 Riezner Rudolf 
    2 401 +177- 2 224    

 Konec podzimní části soutěže.                                                                                               Umístění po 9.kole: 4.místo. 

                                                                                                                                      los 2018/2019--> ZDE
                

                                                                                                        

 

 

 

 

    

 Okresní přebor Ostrava:     Dr. D

               
Bohumín F Hlubina D
      6:2 29.11. čtvrtek v 16:00
 Cviner Günter 447 1:0 334 Sedláček František 
 Sládek Vladimír 388 0:1 426 Pšenica Libor 
 Toman Jiří 354 0:1 396 Pastvová Radmila 
 Lembárd Petr 427 1:0 423 Oliva František 
 Křenková Pavlína 399 1:0 395 Kecskés Jaroslav 
 Slivková Janka 397 0:1 365 Tříska František 
    2 412 +73- 2 339        

 Konec podzimní části soutěže.                                                                                              umístění po 9.kole: 2. místo.                                                  los 2018/2019--> ZDE 

 

                                                       

 
< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xmlml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace pr

 efix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< l:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix                                                  Okresní přebor Ostrava:     Dr. E                                    

               
Hlubina E Hlubina C
      3:5 26.11. pondělí 15:00
 Rybář Pavel 375 0:1 389 Gužík Martin 
 Mendlík Libor 390 0:1 400 Navalaný Josef 
 Rybářová Veronika 418 1:0 416 Riezner Rudolf 
 Mičúnek David 385 0:1 400 Kudela Karel 
 Herák Daniel 399 1:0 392 Černá Michaela 
 Jančar Lubomír 398 1:0 391 Břeska Jiří 
    2 365 -23+ 2 388    

 Konec podzimní části soutěže.                                                                                                Umístění po 9.kole: 9.místo.                                                                             los 2018/2019 --> ZDE

                                  

  
                                                         
 
 
                                                                                                                                                         
                                        
 
                                                                                                                                             

 

TOPlist
Administrace WebSnadno | Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek