Založit webové stránky nebo eShop

 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS


 2.KLM B                      Dr. A

               
Prostějov  Hlubina A
       2:6 21.10. sobota ve 12:00
 Diviš Bronislav 530 0:1 592 Marek Martin 
 Smejkal Michal 538 0:1 559 Zatyko Michal 
 Zubalík Karel 521 1:0 508 Konečný - Basta 

       

 Rolenc Roman 542 1:0 524 Žáček Přemysl 
 Pospišilík Petr 559 0:1 561 Brablec Petr 
 Znojil - Čapka 535 0:1 558 Rechtoris Tomáš 
    3 225 -77+ 3 302    

 Další zápas hraje dr.A doma 28.10. proti KK MS Brno.

                                              Umístění po 5.kole: 3.místo.

                                              

                                                                                        Rozlosování podzim 2017---> ZDE

                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 
 

 

MS Krajský přebor       Dr. B

               
Dobroslavice Hlubina B
      1,5:6,5  19.10. čtvrtek 15:00
 Ridl Karel 376 0:1 416 Chodura Petr 
 Veselý Libor 346 0:1 369 Krompolc Pavel 
 Třečák Martin 388 1:0 330 Kyjovský Josef 
 Kuchař Karel 369 0,5:0,5 369 Rábl Václav 
 Číž Petr 405 0:1 427 Marek Pavel 
 Kovářík Ivo 382 0:1 386 Grüner Roman 
    2 266 -31+ 2 297      

V dalším kole hraje dr.B doma 28.10. proti KK Hranice.        

                                               Umístění po 5.kole: 3.místo.  

                                                                                                                      Rozlosování podzim 2017----> ZDE                  

__________________________________________________________________________________________

Okresní přebor Ostrava:     Dr. C

               
Hlubina C SKK D
      5:3   úterý 17.10.
 Gužík Martin 404 0:1 417 Kubina Pavel 
 Navalaný Josef 396 1:0 382 Klimša Bohumil 
 Zatyko Michal ml. 388 1:0 370 Kolodějová Blažena 
 Riezner Rudolf 399 0:1 413 Koloděj Jiří 
 Černá Michaela 423 1:0 383 Koloděj Miroslav 
 Břeska Jiří 378 0:1 394 Čapek Jaroslav 
    2 388 +29- 2 359    

V příštím kole hraje dr.C 24.10.doma proti Hlubina D                                                                      Umístění po 3.kole: 2.místo. 

                                                                                                                          Rozlosování podzim 2017----> ZDE                        

                                                                                                        

 

 

 

 

    

 Okresní přebor Ostrava:     Dr. D

               
 Hlubina D Bohumín D
      2:6   pondělí 16.10.
 Koběrová Alena 372 0:1 409 Paloc Miroslav 
 Kecskés Jaroslav 381 1:0 362 Kohutek Ondřej 
 Pšenica Libor 398 0:1 409 Zaškolný Vojtěch 
 Preksta Jiří 349 0:1 412 Zaškolná Hana 
 Neuverth Oldřich 370 0:1 383 Kohutková Markéta 
 Vlčková Hana 422 1:0 361 Pacut Vlastimil 
    2 292 -44+ 2 336        

V příštím kole hraje dr.D 24.10.doma proti Hlubina C.                                                                      Umístění po 3.kole: 5.místo. 

 

                                                Rozlosování podzim 2017----> ZDE                                                       

 
< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xmlml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace pr

 efix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< l:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix                                                  Okresní přebor Ostrava:     Dr. E                                    

               
Hlubina E Bohumín E
      0:0   pondělí 23.10.
    0:0    
    0:0    
    0:0    
    0:0    
    0:0    
    0:0    
    0   0    

V příštím kole hraje dr.E 2.11.venku proti Bohumín F.                                                                    Umístění po 3.kole: 4.místo.                                                                                                                                                                                                Rozlosování podzim 2017----> ZDE

  
         
 
 
                                                                                                                                                         
                                        
 
                                                                                                                                             

 

TOPlist
Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek